Adresimiz
Tuzla, Şht. Feruzan Zorlu Cd. CA 94301,
No:75/8, 48300 Fethiye/Muğla
Telefon & E-Posta
+90 850 532 48 00
info@fullnet.com.tr
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 20:00
Pazar: KAPALI
Geri Git

Fethiye internet alt yapısı

Fethiye’de internet

Fethiye internet altyapısı olarak oldukça gelişmiş bir yerdir. Fethiye yaklaşık 160 bin nufüsüyla bölgenin en önemli turizm, sanayi, tarım ve ticaret kentidir. Bu nedenle Fethiye’de Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone gibi Türkiye’nin önemli telekom şirketleri teknoloji altyapı yatırımı yapmaktadır. Ancak bu kadar büyük bir bölge için her zaman yeterli olmamaktadır. Bölgede Fullnet Telekom gibi altyapı ve teknik desteğe önem veren yerli firmalar da bulunmaktadır.

Fethiye’de İnternet Altyapısı

Fethiye’de merkezi olan mahallelerin hemen hemen hepsinde Adsl, Vdsl altyapı bulunmaktadır. Fethiye’de internet altyapısı olmayanlar için Kablosuz Wi-Fi internet en çok kullanılan internet hizmetlerindendir. Fethiye’de merkezi yerleşim yerlerinde çok az bir bölgede Fiber internet altyapısı bulunmaktadır. Yüksek hızda upload ve download internet isteyenler Fiber interet altyapısı olan bölgede ise bu himeti almaktadır. Fethiye’de fiber internet hizmeti altyapısı olmayanlar için kablosuz Wi-Fi internet hizmetimiz ile Fiber hızında yüksek hızlı internet verebiliyoruz. Konuyla ilgili detaylı bilgi için 0850 532 48 00 müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşalabilirsiniz.

Eğer bulunduğunuz yerde internet altyapınız yoksa veya internet bağlatmak istediğiniz halde sorun yaşıyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek internet problemlerinizi çözebiliriz.

 

user
user

Yorum Yapmak İstermisiniz?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. Çerez Politikası