Adresimiz
Tuzla, Şht. Feruzan Zorlu Cd. CA 94301,
No:75/8, 48300 Fethiye/Muğla
Telefon & E-Posta
+90 850 532 48 00
info@fullnet.com.tr
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 20:00
Pazar: KAPALI
Geri Git

Hakkımızda

Capabilities

Fullnet'i Yakından Tanıyın.

Fullnet; Telekomünikasyon, internet servis sağlayıcı alanlarında alternatif internet ve telekom şirketi olarak kurulmuştur.

Strategy

Teknik Servis.

Fullnet’i diğerlerinden ayıran en önemli fark, internet hizmetini sattıktan sonra verdiği teknik destek hizmetidir.

Production

Müşteri Memnuniyeti.

En fazla önem verdiğimiz vizyonlarımızdan biri de müşterilerin satın aldıkları hizmetten  %100 memnun olmasıdır.

Design

Çağrı Merkezi.

Fullnet olarak en çok önem verdiğimiz hizmetlerden biri Çağrı Merkezi hizmetimizdir. 0850 532 48 00 dan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Campaigns

Sizin Markanız.

Fullnet başlangıç olarak Fethiye, Seydikemer, Kaş olmak üzere Muğla ve Antalya bölgesinde hizmet vermektedir.

Capabilities

Hakkımızda.

Fullnet Hakkında

Türkiye’de telekom sektörünün öncülüğünü yapan ve Türkiye telekomünikasyon pazarında alternatif lider olma hedefiyle 2020 yılında kurulan Fullnet, Türkiye çatısı altında internet servis sağlayıcısı hizmeti vermeye başlamıştır. Fullnet, binlerce müşterisine çeşitli telekom ve internet hizmetleri sunmakta, uygun fiyatlı, avantajlı, sorunsuz ve kaliteli bir internet ile kullanıcılarını güvenli bir şekilde dünyaya bağlamaktadır.

Bütün müşterilerine ADSL, VDSL ve FİBER seçenekleriyle sabit internet hizmetleri sunan Fullnet; bütçeye uygun kampanyalar, taahhütsüz, sınırsız, kotasız internet ve ücretsiz kurulum gibi avantajların yanı sıra mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Videoyu oynat
Capabilities

Capabilities

Hizmetlerimiz & Kalite Politikamız.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil şirketi olmaktan gurur duymaktayız. Sürekli ilklere imza atıp cesur ve yenilikçi, müşteri odaklı yaklaşımımızla her geçen gün ezber bozmaya devam etmekteyiz.

Fullnet, kısa zamanda zengin güncel altyapısı sayesinde Türkiye’nin en büyük veri merkezlerine ev sahipliği yaparak, ülkemizde kaliteli ve uygun fiyatlı ADSL, VDSL ve FİBER dâhil olmak üzere kullanımının artması için yatırımlarımıza devam etmekteyiz.

Stratejik konumumuz sayesinde internet servis sağlayıcıları, ulusal ve uluslararası veri merkezlerinin tercihi olma başarını göstermiş, bünyesindeki abone sayısı her geçen gün artmaktadır.

Bireysel ve Kurumsal müşteriler için sabit internet hizmetlerinin yanı sıra iş kalitesini yükselten, uygun fiyatlı, hayat kolaylaştırıcı bulut çözümler ve IP tabanlı kaliteli sunan Fullnet, bu hizmetler dışında yeni nesil teknolojilerin araştırılması, geliştirilmesi ve ticarileştirilmesi yoluyla müşterilerine yenilikçi çözümler sunarak, Türkiye ve yakın coğrafyada internet teknolojilerinde lider konumuna gelme vizyonuna uygun olarak Ar-Ge faaliyetlerimiz sürdürmektedir. 

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak hedefiyle çıkmış olduğumuz bu yolda ev ve iş yerlerinde sürdürülebilir inovasyon prensiplerine göre dönüştüren Fullnet, bu süreçte tüm çalışanlarını, onların ailelerini, tedarikçilerini ve müşterilerini de dâhil etmeyi, stratejisinin büyük bir parçası olarak görmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve bağlılığı için Fullnet ailesi olarak aldığımız her kararda, tasarladığımız her ürün ya da hizmette müşterilerimizi güvende, değerli ve mutlu hissettirebilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kolay, kişiselleştirilmiş ve tutarlı bir deneyim yaşatmak en temel prensibimiz olmuştur.

Müşteri isteklerini daima kaliteli hizmet sunma anlayışımızla her durumda objektif, özenli ve dikkatli bir şekilde müşterilerimize daima çözüm sunarız.

Hem fiber hem de yüksek hızlı internet hizmetleriyle sizi teknoloji ile buluştururken yeni nesil teknoloji alt yapılarını, yazılım tabanlı ileri Ar-ge teknolojileri ile beraber tüm ürün ve hizmetlerimizde en iyi, kaliteli, güvenilir, sürekli ve kesintisiz hizmetlerimizi sizin için geliştiriyoruz.

Her biri kendi alanında eğitim almış ekibimize 7/24 çağrı merkezinden, WhatsApp destek hattımızdan ya da sosyal medyadan ulaşabilir, abonelikleriniz ile ilgili her türlü işleminizi kolaylıkla halledebilirsiniz. 

Capabilities

Capabilities

Hedeflerimiz.

Türkiye’de ve dünyada müşterilerimizin dijitalleşme yolculuklarına değer katarak kendi kurduğumuz alt yapı sayesinde bireysel ve kurumsal internet hizmetlerini kaliteli ve kesintisiz bir şekilde sunarak sürekli geliştirdiğimiz yetkinliklerimiz ve güçlü ekosistemimizle müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak en büyük hedefimizdir.

Capabilities

Neler Yaptık?

00%

Kablosuz Wi-Fi
İnternet Müşterisi

00%

Altyapı
İnternet Müşterisi

00%

Kurumsal
İnternet

00%

Aylık Satılan
Cihaz Adedi

00%

Yapılan
Marka Tescil
Capabilities

Hedeflerimiz.

Tüm Türkiye’de santraller kurmayı ve kendi kurduğumuz ve yönettiğimiz altyapımız ile bireysel ve kurumsal internet hizmetlerini eşit, ekonomik, etkin ve kesintisiz bir şekilde sunmayı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyetini mümkün olan en iyi seviyeye getirmek temel hedeflerimizdendir.

Capabilities

Ruhsat Bilgilerimiz.

Üvnan: Fullnet Telekomüni̇kasyon Ltd. Şti̇.

Mersis No: 08000085066100001

Firma Durumu: Aktif

Ticaret Sicil No / Dosya No: 11370

Vergi Dairesi: Fethiye

Vergi Numarası: 8000850661

Kuruluş: 2018

Tanıtım Videosu

Sizin için buradayız!

Adresimiz

Tuzla, Şht. Feruzan Zorlu Cd.
No:75/8, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon

0850 532 48 00

E-Posta Adresimiz

info@fullnet.com.tr
destek@fullnet.com.tr

Awards & Honors

İş
Ortaklarımız.

Fullnet Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği yaparak müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Sizin İçin Buradayız!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Let’s talk

Got a project?

We’re a team of creatives who are excited about unique ideas and help fin-tech companies to create amazing identity by crafting top-notch UI/UX.

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. Çerez Politikası