Adresimiz
Tuzla, Şht. Feruzan Zorlu Cd. CA 94301,
No:75/8, 48300 Fethiye/Muğla
Telefon & E-Posta
+90 850 532 48 00
info@fullnet.com.tr
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 20:00
Pazar: KAPALI
Geri Git

Fethiye internet

Fethiye İnternet

İster Fethiye’de yaşayın ister yazın tatil amaçlı Fethiye’ye gelin en önemli ihtiyaçlardan biri internettir. Fethiye’de internet satın almadan önce internet hizmeti satın alacağınız Fethiye’de İnternet Servis Sağlayıcısının hizmetlerini araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Fethiye’de kaliteli internet altyapısı ile hafta içi ve hafta sonu 09:00-23:00 saatleri arası teknik destek hizmeti veren Fullnet Telekom’u tercih edebilirsiniz.  Fethiye’de uygun fiyata hızlı ve kesintisiz internet hizmeti vermektedir. Aynı zamanda ödüllü teknik servis desteği ile her zaman yanınızdadır.

Fethiye’de internet alabileceğiniz; Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, Turk.net, Fullnet Telekom gibi farklı alternatifleri değerlendirebileceğiniz internet servis sağlayıcıları bulunmaktadır. Bulunduğunuz mahalle ve bölgeye göre seçenekler değişmektedir. Genel olarak rahat bir şekilde internet hizmeti alabileceğiniz bir ilçedir. Bölgede internet altyapı yatırım ve gelişmeleri devam etmektedir.

Fethiye’de internet hizmeti

Fethiye’de ev, villa, daire veya evinize internet alabilmek için 3 alternatifiniz bulunmaktadır.

  1. Fethiye Altyapı İnterneti : Altyapınız varsa altyapı üzerinden kablolu olarak alabileceğiniz internetir.
  2. Fethiye Kablosuz-Wi-fi İnternet: Altyapınız yoksa kablosuz bir şekilde wi-fi teknolojisi ile telefon hattınız olmadan, herhangi bir taahhüt ödemeden kullanabileceğiniz internet.

Özellikle kablosuz, wifi internet hizmeti, sınırsız bir şekilde kota olamdan kullanabileceğiniz ekonomik kablosuz internet hizmetidir.

Fethiye’de internet

Sahip olduğu nufüs ve turizm özellikleri nedeniyle Fethiye Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Bölgede hızlı ve kesintisiz internet hizmet olması bu açıdan oldukça önemlidir. Bu amaçla Fullnet Telekom olarak sürekli Fethiye’de internet altyapımıza yatırım yapıyor ve Fethiye’de internet altyapısını güçlendirmek için çalışıyoruz. Bunun için Türk Telekom, Turkcell gibi Türkiye’nin en büyük internet altyapı sağlayıcıları ile işbirliği ve iş ortaklığı yapıyoruz. Kurumsal iş ortağımız olmak ve Fethiye’de internet altyapısını güçlendrimek için burdan iletişime geçebilirsiniz. Fullnet Telekom olarak Fethiye’de en iyi internet altyapısı sağlayan firmalardan biriyiz.

FethiyeKablosuz İnternet

Türkiye’nin en fazla turist ağırlayan bölgelerinden biridir. Her yıl hem yerli hemde yabancı milyonlarca turisti ağırlamaktadır. Otel, Hotel, Motel ve pansiyonların yanı sıra villa, apart ve daire gibi alternatif turizm ve tatil seçenekleri de bulunmaktadır.

Fethiye Wifi İnternet

Fethiye internet altyapısı olarak yeterli özelliklere sahiptir. Ancak her geçen gün artan nufüs ve pandemi ile birlikte artan ihtiyaçlar nedeniyle fethiye’de internet altyapı ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle Fethiye’de Wi-Fi internet hizmeti veren firmalar Fethiye’de internet altyapısının olmadığı mahalle ve bölgelerde kaliteli internet hizmeti vermektedir. Ayrıca altyapı yatırımı yaparak altyapının bulunmadığı bölgelere yatırım yaparak gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Fethiye’de Fiber İnternet

Bölgede Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone yer yer fiber hizmet vermektedir. Ayrıca metro ve fiber internet altyapısıyla bölgede kablosuz wi-fi internet hizmeti veren yerel markalar da bulunmaktadır.

user
user

Yorum Yapmak İstermisiniz?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. Çerez Politikası