Fullnet Black

Fullnet, Akdeniz ve Ege bölgesinin en aktif ve hızlı büyüyen ISS operatörlerinden biridir. Kurulduğu günden bu yana müşterilerini internet, altyapı ve aldıkları hizmetlerle ilgili bilinçlendirmektedir. Ayrıca internet sitesi, sosyal medya ve alternatif iletişim kanallarında tüketicileri bilgilendiren şeffaf bir firma olmuştur.

Fullnet kuruluşundan itibaren 2 maddeyi kendisine ilke olarak benimsemiştir. 1. Satış sonrası müşteriye kesintisiz 7/24 destek hizmeti sağlanması. 2. Müşterilerin internet ve satın aldıkları hizmet ile ilgili bilgilendirmeleri. Fullnet’in en büyük hedefi kararlı ve istikrarlı bir şekilde büyürken bu ilkelerden taviz vermemektir.

Bu amaçlara ulaşmak için profesyonel destek ekipleri oluşturuyor ve teknik altyapımıza sürekli yatırım yapıyoruz. Yaptığımız Ar-Ge çalışmaları, Yazılım ve IT alanındaki yatırımlarımızla müşterilerimizin daha iyi internet hizmeti almasını amaçlıyoruz. Fullnet olarak müşterilerimize sunduğumuz İnternet hizmetini çeşitlendirerek (kablolu, kablosuz, uydu, airfiber ve wifi) ihtiyaçlarına uygun çözümler üretebilmekteyiz.

Şirketimiz, kuruluşundan itibaren kurumsal bir yönetim tarzını benimsemiştir. Şirket yatırımcılarına eşitlikçi, hesap verebilir, sorumlu ve şeffaf bir yapı sunabilmek amacı ile ve bağımsız denetim kuruluşları tarafından denetlenilebilir bir yapıya sahiptir.

Fullnet, önümüzdeki süreçte bizlerle birlikte olan ve desteğini esirgemeyen başta yatırımcılar, hissedarlar olmak üzere iş ortaklarımıza ve Fullnet müşterilerine şürkanlarını sunar. Siz de Fullnet Telekomünikasyon Limited Şirketi ile iş ortaklığı ve yatırım yapmak istiyorsanız aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.

Fullnet Yatırımcı İlişkileri

Fullnet Telekomünikasyon Ltd. Şti. BTK tarafından Alt Yapı İşletmeciliği hizmeti ve İnternet Servis Sağlayıcı lisanslarına sahip bir internet şirketidir.

FULLNET TELEKOMÜNİKASYON LTD. ŞTİ.

FAALİYET GÖSTERDİĞİ ALANLAR

Fullnet, Türk Telekom, Turkcell gibi iş ortakları ile alt yapı anlaşmaları yaparak müşterilerine internet hizmeti vermektedir. İş modelleri arasında ADSL, VDSL, Al-Sat, Wae, Metro Ethernet, Fiber vb. hizmetler yer almaktadır. Fullnet’i diğer İnternet Servis Sağlayıcılardan ayıran en önemli özellik müşterilerin internet ihtiyaçlarına uygun çözüm üretmesi ve satış sonrası verdiği 7/24 teknik destek hizmetidir.

Fullnet Telekom, Altyapının olmadığı veya yetersiz kaldığı bölge ve mahallelerde kablosuz wi-fi internet hizmeti vermektedir. Profesyonel bir şekilde Fiber ve Metro Ethernet alt yapılarıyla Wi-Fi (Air Fiber ) kablosuz internet hizmeti sunmaktadır. Yüksek hızlarda maksimum performanslı kablosuz internet hizmeti ve 7/24 destek Fullnet Telekomünikasyon tarafından verilmektedir.

Fullnet Telekom olarak Muğla, Antalya ve ilçelerinde müşterilerimize kurumsal internet çözümleri sunmaktayız. Kurumsal çözümler üretebilmek için bölgede sürekli altyapı yatırımları yaparak internet omurgamızı gün geçtikçe güçlendiriyoruz. İşletmelere özel internet alternatiflerimiz bulunmaktadır. Şirketimize özel hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnternet, e-ticaret şirketleri, hotel, villalar ve youtuberlar için özel internet çözümleri üretiyoruz.

Fullnet Telekomünikasyon Limited Şirketi olarak Marka, Logo, Firma ve Ürün tescil hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimizle en kısa sürede sorunsuz marka tescili yapıyoruz.

Fullnet Telekomünikasyon Ltd. Şti. olarak Full Teknoloji sloganıyla, teknoloji ürünleri odaklı e-ticaret faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Fullnet Mağaza üzerinden çok yakın zamanda e-ticaret operasyonumuz başlayacaktır.

Fullnet Telekomünikasyon Ltd. Şti. teknolojinin gücüne inanan, insan hayatına fayda sağlaması için gelişimine katkı sağlamak isteyen bu amaçla Ar-Ge ve Yazılım yatırımları yapan bir şirkettir.

Fullnet İletişim Formu

24, 32 ve 50Mbps internet paketlerimiz de bulunmaktadır. Bu paketler için iletişim formundan teklif alabilirsiniz.