Toplu SMS nerelerde kullanabilirim?

Müşterilerinize, kurumunuzda çalışanlara, abonelerinize dilediğiniz herkese toplu olarak dini ve resmi bayramlarda ve özel günlerde toplu sms gönderebilirsiniz.

Toplu SMS kullanırken yer önemli mi? Toplu sms hangi il ve ilçelerde kullanılabilir?

Toplu SMS paketlerimizden satın aldığınızda Türkiye’nin dilediğiniz yerinden dilediğiniz telefon numaralarına toplu olarak sms gönderebilirsiniz. En çok toplu sms paketi satın alınan bölgeler: Toplu sms fethiye, toplu sms antalya, toplu sms muğla, toplu sms bodrum, toplu sms marmaris, toplu sms milas, toplu sms muratpaşa, toplu sms kaş, toplu sms kepez, toplu sms konyaltı, toplu sms alanya bölgelerinde aktif toplu sms hizmeti vermekteyiz.

Toplu SMS Fiyatları

Toplu SMS fiyatları göndereceğiniz SMS adedine göre değişmektedir. Toplu SMS fiyatlarının yer aldığı listemizi inceleyebilirsiniz. Ya da istediğiniz toplu sms paketlerimizden direk toplu sms satın alabilirsiniz.

Toplu SMS nasıl kullanılır?

Excell deki bilgilerinizi rehberinize aktarabilir ya da excell deki numaralarınıza tek tık ile kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Toplu SMS Satın Al

Müşterilerinize ya da arkadaşınıza Sayin [isim] şeklinde Hitaplı SMS gönderebilirsiniz. Aynı anda onbinlerce müşterinize ya da arkadaşınıza tek tık la toplu mesaj gönderme imkanı.

Toplu SMS Nasıl Satın Alabilirim?

Müşterilerinize toplu mesaj atarken rastgele bir telefon numarası yerine numaranızın kurumsal kimliğiniz olduğu bir SMS atabilirsiniz. Gönderdiğiniz her mesajda firma isminiz telefon numarası yerine çıktığı için müşterileriniz, SMS’in sizin firmanızdan geldiğinden emin olarak mesajı okurlar. Bu hem marka kimliğinizi ön plana çıkarırken, hem de müşterileriniz için de bir güven imajı çizecektir. Mesajın kimden geldiğini gören müşteri rahatlıkla internet üzerinden alışverişini tamamlayabilir.

Gerçek Zamanlı Raporlama

Sistem üzerinden gerçek zamanlı SMS gönderim raporlarının detaylarını inceleyebilir ve Excel dosyası olarak indirebilirsiniz.Gönderilen smslerin sonuçlarını çok hızlı bir şekilde detaylı olarak alabilirsiniz. (iletildi, bekleyen, telefon kapalı, böyle bir numara yok,operatör hatası, mesaj hafızası dolu vs.)

Hızlı SMS Gönderimi

Toplu SMS göndererek müşterilerinize hemen ulaşın. Firmanızın tanıtım maliyetlerini düşürmek için bugün üye olun!

Güçlü SMS API Desteği

Sisteminize tamamen entegre olabilen SMS API’miz sayesinde kendi uygulamalarınızdan kolayca SMS gönderebilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

SMS gönderimi konusundaki tüm sorularınız için canlı destek, telefon veya e-posta ile 7/24 teknik destek ve satış departmanımıza ulaşın.

Etkili bir SMS Yazımı Nasıl Olur?

  • Sade ve anlaşılır olun. Yazdığınız her sözcük anlatmak istediklerinize odaklı olsun. Fazla karmaşık sözcüklerle karışık cümleler kurmayın.
  • Ofis dilinden kaçının. Sektörünüzde konuşulan dilde mesajlar yazmayın. Fazla “halk” ağzıyla da yazarsanız ciddiyetiniz kaybolabilir. Orta yolu bulun. Ne de olsa müşterilerinizi en iyi siz tanıyorsunuz.
  • Kısaltmalardan kaçının. Cümle yapısını koruyarak dil kurallarına uygun kısaltmaları tercih edin.
  • Noktalama işaretlerini etkin kullanmaya özen gösterin. Bir tek noktalama işaretinin kullanılmaması veya yanlış kullanımı farklı anlamlara sebep olabilir.
  • Uzun cümlelerden kaçınarak anlam karmaşasının önüne geçebilir, yaratmak istediğiniz etkiyi daha hızlı ve anlamlı bir şekilde yaratabilirsiniz.