Toplu sms nedir?

Gönderdiğiniz SMS’ler ortalama 5 sn. içerisinde sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır. Detaylı raporlama ile gönderilen Toplu SMS paketlerinin yerine ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz. Yerine ulaşmayan,başarısız olan veya zaman aşımına uğrayan SMS’ler için kredi iadesi anında yapılır.
Mobil uygulamalarımız ile cep telefonunuzdan da Toplu SMS gönderimi yapabilir, gönderim raporlarınızı kontrol edebilirsiniz.Kredi kartı ile 7/24 kredi alımı yapabilir, satın aldığınız kredileri anında kullanabilirsiniz. Toplu SMS fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

Kimler kullanabilir?

Yurt içi ve yurt dışındaki, gerçek veya tüzel kişiler toplu sms sistemini kullanabilir. Toplu SMS dernekler, vakıflar ve parti merkezleri toplantı ve organizasyon duyuruları yapmak, üyeler ile iletişime geçmek için, perakende sektöründe (mağazalar, marketler vs.) müşterilere yeni promosyonları duyurma ve ödeme hatırlatma işlemlerini için, eğitim sektöründe, öğrencilerin, devamsızlık durumu ve not bilgilerini, sınav tarihi ve sınav bilgilerini, veli toplantısı gün ve saatini iletmek, özel günleri kutlamak için kullanılabilir.

Nasıl Kullanılır?

Toplu SMS sistemini internetin olduğu heryerden kullanabilirsiniz.Kayıt anında oluşturulan abone numarası ve şifre ile isterseniz web sayfamız üzerinden Toplu SMS Paneli’ne giriş yaparak isterseniz de android ve ios işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza toplu sms uygulamamızı yükleyerek sms gönderebilirsiniz.

Toplu SMS’in Avantajları Neler?

Toplu SMS, kurumlar için geleneksel iletişim yöntemleriyle karşılaştırıldığında hızlı, ekonomik, etkili ve güvenilir bir iletişim ortamı sağlamakta.SMS platformu ile hızlı, kolay, etkili, güvenli ve işinize değer yaratacak kurumsal SMS iletişim çözümleri sunuyoruz.

Toplu SMS Paneli nedir?

Toplu sms paneli ile internetin olduğu her yerden toplu sms gönderebilirsiniz. Panel üzerinde kişilerinizi gruplar halinde kaydedip isterseniz toplu olarak isterseniz de tek tek sms gönderimi yapabilirsiniz. Kişileriniz için otomatik sms’ler tanımlayıp kişiye özel hatırlatma veya özel gün tebriği gönderebilirsiniz. Sistemdeki hazır mesajları kullanıp sms gönderimi yapabilir, kendi hazır mesajlarınızı oluşturabilirsiniz. Excel dosyasında bulunan tüm telefon listeleri ile mesaj metinlerini toplu sms sistemine aktararak saniyeler içinde sms gönderimi yapabilirsiniz. Raporlar sekmesi üzerinde Toplu SMS paketlerinin yerine ulaşıp ulaşmadığını, gönderim tarihini ve gönderilen mesaj içeriğini anında kontrol edebilirsiniz.