1. BTK AİH ve ISS Lisansı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu(BTK) tarafından verilen yetkilendirme lisanslarıdır.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu(BTK), Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) ve İnternet Servis Sağlayıcılığı (ISS) için uygun şartları taşıyan İnternet Servis Sağlayıcılarına bu lisansı vermektedir. FULLNET TELEKOMÜNİKASYON LTD. ŞTİ. ‘nin BTK’nın yetkilendirme sayfasındaki duyurusuna burdan lisansın tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgi için BTK’nın resmi web sitesine bakabilirsiniz. Fullnet Telekomünikasyon, Bilişim Teknolojileri Kurumu(BTK) tarafından Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) ve İnternet Servis Sağlayıcılığı (ISS) Lisansına sahip tescilli bir markadır.

Lisansı Görüntüle

2. Marka Tescil Belgesi ®

Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından verilen patent ve marka tescil belgesidir.

Fullnet, Türk Patent ve Marka Tescil Kurumu tarafından 2018/78032 marka no ile tescillenmiş bir markadır. Tüm hakları saklıdır. Aşağıda T.C Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından verilen marka tescil belgesinin tamamını görüntüleyebilirsiniz.

Tescil Belgesini Görüntüle

3. ESB Üye Sicil Belgesi

Erişim Sağlayıcıları Birliği (ESB) tarafından üye İnternet Servis Sağlayıcıları, ISS’lere verilen bir belgedir.

Fullnet Telekomünikasyon Ltd. Şti. 5651 sayılı yasa kapsamında Erişim Sağlayıcıları Birliği ESB’nin 19002 sicil numaralı üyesidir. ESB tarafından kayıtlı ve tescillidir. ESB’nin verdiği belgeyi aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

Üye Sicil Belgesi Görüntüle

4. Vergi Levhası

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından verilen işyerlerine verilen belgedir.

Fullnet Telekomünikasyon Ltd. Şti. 20.04.2018 tarihinde 8000850661 no’lu vergi numarası ile Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından Vergi Levhasına sahip bir işletmedir. Vergi Levhamızı aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Vergi Levhası Görüntüle

5. Ticaret Odası Kaydı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı işletmenin bulunduğu il veya ilçedeki Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üye işyerlerine verilen belgedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından verilmiştir. FULLNET TELEKOMÜNİKASYON LİMİTED ŞİRKETİ  10836 sicil numarası ile Fethiye Ticaret Odasına kayıtlı bir şirkettir.

Ticaret Odası Kayıt Belgesi Görüntüle